Pivař a pivo

Pivař a pivo
Cena publikace 75,- Kč

Objednat

Magazín pro výrobce a konzumenty piva

Vážení přátelé dobrého piva,

dovolujeme si vám nabídnout spolupráci, přezentaci vaší firmy v dalším ročníku publkikace Pivař & Pivo. Jedná se o publikaci magazínového typu, která každoročně svou podobou a obsahem závavně populárně-naučnou formou prezentuje svět piva.

 

Co nabízíme čtenářům

Pohled do historie pivovarnictví, sladovnictví, chmelařství, novinky, trendy ve výrobě, spotřebě piva, představení pivovarů, minipivovarů, malovařičů domácích piv, významných osobností spojených s pivovarnictvím, pivem. Informace z pivních soutěží, pivní gastronomie, pivo a zdraví. Nechybí cestopis, pivní turistika, haškologové, sběratelé pivních kuriozit, povídky o pivě a k pivu, názory a informace z druhé strany pípy. Zajímavosti všeho druhu z domova i ze světa.
Naplníme s vámi pullitr až po okraj.

Co nabízíme inzerentům

Prezentaci v publikaci s trvalejší užitnou hodnotou, ve které oslovíte své obchodní partnery, výrobce, konzumenty piva, firmy nabízející technologie aj.
Vedle plošné inzerce přivítáme také článek z prostředí vaší firmy, organizace, pivovaru aj., které přispěje k obsahovému zkvalitnění ročenky Pivař & Pivo po stránce odborné i zábávné.

Publikace Pivař & Pivo si klade za úkol mimo jiné podpořit hlavně image kvalitního českého piva vařeného klasickými metodami, podpořit zájem českých konzumentů o kvalitní české pivo v boji s europivy a globalizací pivního světa.

Pokud máte zájem o objednání více kusů, vepište, prosím, váš požadavek do poznámky v objednávce. Cena bude upravena při distribuci.

Formát A4, vazba lepená, počet stran 68.


Objednávka

Adresa doručení:

Jméno:
Firma, adresa:
Město:
PSČ:
Telefon:
E-mail:
Poznámka:
Kontrolní součet: 4 + 7 =  povinná položka, prosím vyplňte
Objednáním souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami

Objednávané tituly

Titul Popis Cena Množství
Pivař a pivoMagazín pro výrobce a konzumenty piva75 Kč
Stahněte si

Kontrolní součet: 18 + 16 =  povinná položka, prosím vyplňte

Proč potřebujeme biopaliva?

Zemědělský magazín / červen 2015

Navštivte i náš Facebook